Bahadır Çapar | © anadoludabalikcilik.com
Anadolu'da Balıkçılık anketlerini dilediğiniz soruda bırakabilirsiniz.
Belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı ve parolayla kaydedilecek olan ankete daha sonra tekrar ulaşarak bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak,kaydedilmiş anketinizi yüklemeden önce karşılama sayfasındaki kelime doğrulamasını yapmayı unutmayınız.
     Önceden kaydettiğiniz ve henüz tamamlanmamış olan anketi yeniden açarak devam etmek için aşağıdaki açıklamaları sağ sütunda yer alan görsellerin kılavuzluğunda adım adım takip ediniz.


AB01
OLTA BALIKÇILIĞINA DÖNÜK ALGI DERİNLİĞİNİ VE KALİTATİF REKREASYON DÜZEYİNİ BELİRLEME ANKETİ
bağlantısını kullanarak ulaşacağınız anket giriş ekranında

1- Göreceğiniz kelime (1) doğrulamasını yapmalı (2),

2- Ardından aynı ekranın sağ üstünde yer alan “Kaydedilmiş Anketi Yükle” (3) ifadesine tıklamalısınız.

3- Anadolu'da Balıkçılık anket motoru, size kayıt esnasında belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolayı sorduktan sonra gireceğiniz bilgilere (4, 5) dayanarak sizi tanıyacak ve anketinizi bıraktığınız yerden başlamak üzere önünüze getirecektir (6).

     Eğer tekrar yükleyerek açacağınız kayıtlı anketi bu son oturumunuzda da tamamlayamazsanız yeniden sağ üstteki "anketi kaydet" seçeneğine tıklayarak geldiğiniz son soru itibarı ile anketin son halinin saklanmasını sağlayabilirsiniz.

     Şayet ilk kayıt esnasında hatırlatıcı iletiler alabilmenizi sağlayacak şekilde bir e-posta adresi girdiyseniz (*) takip eden günlerde henüz tamamlanmamış anketiniz olduğunu size hatırlatacak otomatik bir elektronik posta iletisi alırsınız. Ancak anketinizle bu e-posta adresinin ilişkisi görülebilir ya da çözümlenebilir bir kayıt olarak eşleştirilmez. Yani size ait olan anketi bilme şansımız olmadığı gibi tamamladığınız da kayıt bilgileriniz de otomatik olarak sunucudan kaldırılır.

     Tamamlanan anketlerin müstakil olarak paylaşılmayacağı, kullanılan özgün ölçeğin ve genelleştirilmiş değerlendirmelerin anadoludabalikcilik.com alan adı dışında yayınlanmayacağı her katılımcı tarafından bilinmelidir.

     Anketin olabildiğince çok sayıda olta balıkçısına ulaştırılarak katılımcı sayısının ve dolayısı ile toplanan verilerin güven aralığını artırabilmek için anket sayfalarına ait web adresini (www.anadoludabalikcilik.com/anket_ab01.html) olta balıkçılığıyla ilgili olan her türlü sosyal medya ortamında paylaşmak serbesttir. Her katılımcıdan bu şekilde gönüllü bir yayım/duyuru desteği beklediğimiz de ayrıca unutulmamalıdır.

* Anketini kayıt esnasında e-posta bildiriminde bulunan ve sonrasında anketini eksiksiz şekilde tamamlayan katılımcılar arasında yapılacak çekilişle 30 Anadolu balıkçısına destekçilerimiz tarafından sağlanan ve hepsi balıkçılıkla ilgili olan sürpriz hediyeler gönderilecektir. Hediye kazanan katılımcı e-postaları ayrıca duyurulacaktır.

"Anadolu'da Balıkçılık", balıkçılılara ve balıkçılığa odaklı tematik bir kamu araştırmasıdır. Site içeriğinin ve siteye bağlı sayfalarla duyurulan anketlerin adres paylaşımı serbesttir. Ancak anketlerin kopyalanması ve değiştirilerek izin alınmaksızın kullanılması yasal değildir.
Her hakkı saklıdır ©2017 | www.anadoludabalikcilik.com
 
 
  Bu deneysel kamu araştırması,
SÜBAÇAD | Sürdürülebilir Balıkçılık ve
Çevre Araştırmaları Derneği tarafından desteklenmektedir.
Toplam ziyaret sayısı: CAPAR trafik