Bahadır Çapar | © anadoludabalikcilik.com
Bu siteyi "SIK KULLANILANLAR" listenize ekleyiniz (Cmd+D).
Böylece fırsat buldukça anketlere tekrar ulaşarak henüz cevaplamadığınız bölümleri tamamlayabilir, bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.
Anadolu'da Balıkçılık projesi,
SÜBAÇAD | Sürdürülebilir Balıkçılık ve
Çevre Araştırmaları Derneği tarafından desteklenmektedir. (www.subacad.org)

Anadolu'da Balıkçılık projesi,
ASCODER | Anadolu Surf Casting Derneği tarafından desteklenmektedir.
(www.ascoder.org)

Anadolu'da Balıkçılık projesi,
Horizon Av tarafından desteklenmektedir.
(www.horizonav.com.tr)

Anadolu'da Balıkçılık projesi,
AVmarketi.com tarafından desteklenmektedir.
(www.avmarketi.com)

Anadolu'da Balıkçılık projesi,
Anadolu Av Marketi tarafından desteklenmektedir.
(www.anadoluavmarketi.com)


Anadolu'da Balıkçılık projesi,
Cengiz Balıkçılık tarafından desteklenmektedir.
(www.cengizbalikcilik.com.tr)


Anadolu'da Balıkçılık projesi,
EGETECH store tarafından desteklenmektedir.
(www.egetechstore.com)


      Balıkçılıkla ilintili her bireyi balıkçılığımıza fayda üretme çabasıyla yürütülen bu çalışmanın sonuçlarını en az bizler kadar önemsediğine inanıyor, “Anadolu’da Balıkçılık” anketlerine desteğini bekliyoruz.

     Ölçeği ve etkinlik düzeyi ne olursa olsun faaliyet odağını amatör / sportif / rekreasyonel balıkçılık’ın yaygınlaştırılarak geliştirilmesi şeklinde belirleyebilmiş tüm kişiler, kurumlar, dernekler ve sivil sosyal (internet) topluluklar! Rekreasyonel balıkçılığın ülkemizdeki durumunu ve uygulayıcıların düzeyini belirleme’yi amaçlayan ulusal ölçekli bu münferit projeyle aranızdaki ilgi/alan ortaklığını görmenizi ve gönülden yürüttüğümüz çalışmalara anlaşılır ve izlenebilir bir destek vermenizi istiyoruz.

     Tüzüklerinde ve/veya kurumsal amaçlarına ilişkin yazılı mevzuatlarında

... amatör/sportif/rekreasyonel balıkçılığın gelişmesini/yaygınlaşmasını sağlamak ve bu amaçla gönüllü olarak çalışan kişi ve kurumları ayni ve/veya nakdî açıdan desteklemek.

şeklinde özetlenebilecek taahütler vermiş olan tüm organizasyonların en azından bu sorumlulukları ile örtüşen böylesi bir alan çalışmasına ayni olarak destek vereceğine inanıyoruz. Bu bağlamda sizlerden beklenen ayni destek, hem katılımcı olarak anketlere iştirak etmeniz hem de bu çalışmanın hedef kitleye ulaştırılması yani duyurulması hususunda aktif rol oynamanızdır.

    Nasıl yardımcı olursunuz?
     Öncelikle balıkçılıkla ilgili görünse de bu konuda henüz yüksek amaçlar edinememiş veb forumlarının ve benzeri yayınların bu proje ile ilgili duyuruları zayıf bir alan algısıyla reklam şeklinde değerlendirerek paylaşılan içerikten çıkarmak/elemek/kaldırmak yerine, bu yanılgılarından vazgeçerek “Anadolu’da Balıkçılık” anketlerinin hedef kitleye duyurulması hususunda yapıcı bir yaklaşımla gönüllü katkı sağlamasını ümit ediyoruz.

     
Yetkili olduğunuz ya da etkili bir paydaşı bulunduğunuz sosyal medya hesapları, site, forum, blog ve sair veb yayınları gibi amatör balıkçılıkla ilgili kitlenin yer aldığı/takip ettiği kanallarda çalışmanın özgün duyuru görselleri eşliğinde duyurulmasını sağlamak sizden beklenen temel destektir.

     Duyuru görsellerimizin yayınlandığı web sayfalarını, forumlarını, bloglarını ve sitelerini bilgi@anadoludabalikcilik.com adresine bildiren ilk destekçilerimizden olmak için daha fazla beklemeyin.

     Dikey ya da yatay formatlı duyuru görsellerimizi aşağıdaki kaynak kodları kullanarak sitenizin yan kolonlarında veya widget pencerelerinde yayınlayabilirsiniz.

Yandaki 200x400 piksel ebatında dikey duyuru görseli için kullanılacak kod:


Alttaki 470x202 piksel ebatında yatay duyuru görseli için kullanılacak kod:


    Bu sayfanın sol sütununda projenin destekçileri ve paylaşımcıları yer almaktadır. Sizin de soldaki listede yer almanızın gerektiğini düşünüyor, bizlere yani olta balıkçılarına dönük ulusal ölçekli ve özverili bir çalışmanın lüzumunu idrak ederek anketlerin kendi kanallarınız üzerinden duyurulmasından ibaret desteğinizi bekliyoruz.
"Anadolu'da Balıkçılık", balıkçılılara ve balıkçılığa odaklı tematik bir kamu araştırmasıdır. Site içeriğinin ve siteye bağlı sayfalarla duyurulan anketlerin adres paylaşımı serbesttir. Ancak anketlerin kopyalanması ve değiştirilerek izin alınmaksızın kullanılması yasal değildir.
Her hakkı saklıdır ©2017 | www.anadoludabalikcilik.com
 
 
  Bu deneysel kamu araştırması,
SÜBAÇAD | Sürdürülebilir Balıkçılık ve
Çevre Araştırmaları Derneği tarafından desteklenmektedir.
Toplam ziyaret sayısı: CAPAR trafik